Вінниця отримала відзнаку Партнерства “Відкритий Уряд” OGP Local Innovation Awards

11:19
Автор: Vежа
Become a Patron!

Вінниця отримала нагороду Партнерства “Відкритий Уряд” OGP Local Innovation Awards. Переможців конкурсу оголосили вчора, 15 грудня, під час Всесвітнього Саміту OGP у столиці Південної Кореї – Сеулі.

Як йдеться на Facebook-сторінці Сергія Моргунова, цю нагороду надають за інновації в розвитку відкритого врядування і трансформаційні ініціативи на місцевому рівні.

Ми приєдналися до програми “Відкритий Уряд – місцевий рівень” у рамках міжнародної Ініціативи “Відкритий Уряд” лише минулого року. Але вже розробили План дій з впровадження Ініціативи та представили на міжнародний конкурс свій проєкт. Ідею зі створення мережі Офісів взаємодії відзначило журі OGP. Мета цього проєкту – інтегрувати приєднані території завдяки посиленню участі мешканців у прийнятті рішень та формуванню відчуття спільної громади, – йдеться в дописі Сергія Моргунова.

Зазначається, що загалом на конкурсі розглядали 36 місцевих ініціатив від громад з Європи, Америки, Азії, Африки.

За повідомленням міського голови, ініціатива “Відкритий Уряд” – це всесвітня мережа, що об’єднує країни та міста, які прагнуть розвивати відкрите врядування.

Партнерство “Відкритий Уряд” (ПВУ) – це багатостороння міжнародна ініціатива, яка налічує 75 країн-учасниць, офіційно запроваджена 20 вересня 2011 року в ході сесії Генеральної Асамблеї ООН. Україна приєдналася до глобальної ініціативи у вересні 2011 року. У 2015 році Україна приєдналась до Спільної декларації Відкритого Уряду щодо реалізації Порядку денного 2030 у галузі сталого розвитку. У 2016 році Україна приєдналась до колективних дій в рамках Паризької декларації.

Скріншоти – з Facebook-сторінки Сергія Моргунова