Вінниця отримала гуманітарну допомогу з американського Бірмінгему. ФОТО

17:11
Автор: Олеся Яненко
Become a Patron!

До Вінниці прибула гуманітарна медична допомога від американського міста-побратима Бірмінгем, штату Алабама. Партію лікарських інструментів та виробів медпризначення передали Міській клінічній лікарні №1.

Як ідеться у повідомленні Вінницької міської ради, сьогодні, 16 квітня, представники Муніципальної варти завезли до вінницької лікарні гуманітарний вантаж від мешканців Бірмінгему.

 

 

 

Перше надходженні від американського міста прибуло до Вінниці у 2014 році, коли на сході України розпочалась військова агресія з боку Росії. Медичні засоби та інструменти призначались для допомоги пораненим військовим, тому переправлялись в зону бойових дій та військовий шпиталь. З того часу бірмінгемці надіслали громаді Вінниці більше десять таких вантажів гуманітарної допомоги.

– Ми доставили вантаж, який отримали від наших друзів з міста-побратима Бірмінгем,  – розповів начальник Муніципальної варти Віталій Чигур, – Порадившись з керівництвом департаменту охорони здоров’я, було прийнято рішення передати даний вантаж у лікарню №1. Наразі це маніпуляційні та урологічні набори, ларингоскопи, засоби для апаратів вентиляції легень та інші медичні аксесуари.

 

 

 

Директорка МКЛ №1 Лариса Чорна розповіла, що отримана допомога стане в нагоді не тільки їх закладу, адже частину з посилок планують передати медикам з інших лікарень:

– Хворі, які поступають у нашу лікарню та інші медичні заклади, хворіють не тільки на коронавірус. Часто вони потребують різних оперативних втручань, лікування інших хвороб. Тому ці засоби надання медичної допомоги та індивідуального догляду досить потрібні.

Фото – ВМР

Читайте також: “З держбюджету не виплачено ні копійки”: депутати облради не голосували за доплати лікарям

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.