Вінницький центр реабілітації “Гармонія” відтепер опікуватиметься й внутрішньо переміщеними особами

13:59
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

Міський центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Гармонія» імені Раїси Панасюк відтепер опікуватиметься й внутрішньо переміщеними особами. У центрі містяни можуть отримати, зокрема, соціальні послуги, а для тих, хто потребує – інвалідний візок.

Про це повідомили на сайті Вінницької міської ради.

Зазначається, що внутрішньо переміщені особи можуть звернутись у Вінницький міський центр «Гармонія», де опікуються дітьми та молоддю з інвалідністю з порушенням опорно-рухового апарату та центральної й периферичної нервової системи, дітей віком до трьох років (включно), які належать до групи ризику щодо отримання інвалідності. Для цього є обов’язковим перебування на обліку в департаменті соціальної політики. Рішення про внесення відповідних змін до Положення Центру ухвалили сьогодні у сесійній залі.

Центр надає клієнтам та членам їх сімей/законним представникам, зокрема, соціальні послуги, послуги із комплексної реабілітації: соціальної, психологічної, психолого-педагогічної, ранньої реабілітації дітей з інвалідністю та послуги раннього втручання. Окрім цього, у Центрі сприяють участі своїх клієнтів у творчій, культурній, спортивній та інших сферах громадсько-корисної діяльності. Тут, зокрема, надають консультації соціальних педагогів, психолога та логопеда. Фахівці проводять лікувальні масажі та фізкультури. Також щодня служба перевезення людей на візках, щодіє при Центрі, доставляє людей, зокрема, до лікарень, місць проживання та вокзалів.

Окрім цього, ВПО з інвалідністю у Центрі можуть безкоштовно отримати інвалідний візок – спеціалісти допоможуть підібрати саме той, який є необхідним. Також переселенці можуть скористатися послугою служби перевезення людей на візках, яку можна замовити за номером: 067-43-000-62.

При Територіальному центрі соціального обслуговування діє пункт прокату засобів реабілітації, де можна взяти у користування ходунки, інвалідні візки тощо. Для цього потрібно мати довідку від лікаря, що саме такий засіб реабілітації необхідний людині. Цим пунктом можуть скористатись і переселенці, у такому випадку, вони повинні ще мати довідку ВПО. Детальну інформацію щодо пункту прокату можна дізнатися за номером: 67-05-97.

Ілюстративне фото – https://tvoemisto.tv/