Вінницький суд виніс вирок чоловіку, який неправдиво повідомив про підготовку вибуху у своїй квартирі

13:18
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінницькому міському суді винесли вирок чоловіку, який повідомив поліції про підготовку вибуху у власній квартирі. Це повідомлення було неправдивим й правопорушнику присудили три роки випробувального терміну. 

Пресслужба Вінницького міського суду повідомляє, що обвинувачений посварився зі своїм сусідом, у результаті чого між ними виникла бійка. Дружина обвинуваченого зателефонувала до поліції, однак її чоловік вважав, що правоохоронці довго їдуть.  Для того, аби пришвидшити їх приїзд, він умисно зателефонував до поліції та повідомив завідомо неправдиві відомості про підготовку вибуху у власній квартирі.

– Обвинувачений повністю визнав свою вину, щиро розкаявся, дав показання, які відповідають обставинам, викладеним в обвинувальному акті  та повідомив суду, що зробив для себе відповідні висновки. Просив не позбавляти його волі, – йдеться у повідомленні суду.

Хоча на момент вчинення правопорушення у квартирі перебувала малолітня дитина, суд взяв до уваги те, що обвинувачений раніше не судимий й за місцем проживання характеризується позитивно.

– Суд призначив чоловіку покарання у виді 2 років позбавлення волі за вчинення вказаного злочину. Відповідно до ст. 75 КК України, суд  звільнив обвинуваченого від відбування призначеного покарання з випробуванням, якщо він протягом іспитового строку терміном 3 роки не вчинить нового кримінального правопорушення і виконає покладені на нього обов’язки п. п. 1,2 ч. 1 ст. 76 КК України.

ст. 75 КК України – звільнення від відбування покарання з випробуванням.

п. 1 ч. 1 ст. 76 КК України – періодично з’являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації.

п. 2 ч. 1 ст. 76 КК України – повідомляти уповноважений орган з питань пробації про зміну місця проживання, роботи або навчання.

Читайте також: Поліція Вінниччини затримала дівчину, яка повідомила про замінування школи

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.