× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Вінницький “Рембо” та “Доктор Дулітл”: хто отримав “оскари” на IV фестивалі кіноремейків “Шведінг”

19:55
Автор: Андрій Качор

2 квітня в конференці залі вінницького ТЦ “Мегамол” відбулася церемонія нагородження переможців четвертого вінницького фестивалю кіноремейків “Швединг”.

За умовами конкурсу потрібно зробити власну короткометражну версію відомої кінострічки та позмагатися за головний приз вінницького конкурсу – 5000 гривень та “золоту” статуетку у формі “Оскара”.

Прикметно, що на все-про-все кожній з 13-ох команд давалося всього 96 годин, а фільм, на який вони мали зробити ремейк, обирався шляхом сліпого жеребу. Однак усі команди – хтось з більшим, хтось з меншим успіхом – впоралися із завданням і вчора зібралися в “Мегамолі”, аби дізнатися імена переможців.

   

Простора конференц-зала протягом кількох годин була “забита під зав’язку”. За цей час усі команди та їхні прихильники – а головне журі конкурсу – переглядали надіслані на цьогорічний “Шведінг” роботи. Щойно завершилися титри останньої короткометражки вінницького виробництва, як судді вийшли, аби поставити бали учасникам, а глядачі – на розданих анкетах обирали переможця номінації “Приз глядацьких симпатій”.

 

 

Краща чоловіча роль

За півгодини журі конкурсу було готове оприлюднити своє рішення. Так, в номінації “Краща чоловіча роль” перемогла команда «Movers and shakers» з ремейком на фільм Ace Ventura.

   

Ace Ventura, команда «Movers and shakers»

Краща жіноча роль

Кращу жіночу роль здобула акторка з команди «Level up», яка створила ремейк на стрічку “Службовий роман”.

 

“Службовий роман”, команда “Level Up”

Приз глядацьких симпатій

Підрахувавши голоси глядачів, які зібралися в залі, журі оголосили переможця в “народній” номінації “Приз глядацьких симпатій”. Вінницького “оскара” та 1000 гривень від спонсорів отримала команда “Без ПДВ” за стрічку “Рембо” (насправді у фільмі герой сам себе називає “Лембо”).

“Рембо”. Команда “Без ПДВ”

Перед тим, як оголосити переможців цьогорічного “Шведінгу”, до присутніх наймолодша команда-учасник: діти з Академії моди та дизайну. Їхня стрічка отримала нагороду за найкращу креативність, однак на сцену вони вийшли не лише за цим.

Враховуючи, що 2 квітня – Всесвітній день поширення інформації про проблему аутизму, юні учасники та учасниці шведінгу підкинули вгору кілька блакитних кульок, адже саме синій колір – символі “дітей дощу”.

Крім того очільниця команди зізналася глядачам, що винуватцями нещодавнього “мінування” ТЦ “Скай Парк” у центрі вінниці виявилася… саме їхня команда. Коробка, котру правоохоронці прийняли за вибухонебезпечний предмет, була частиною реквізиту зі зйомок, яку команда банально забула на лавці торгівельного центру.

Кращий фільм

Зрештою, організатори були готові назвати кращий фільм-рімейк цього року у Вінниці. Ним стала стрічка “Доктор Дулітл” від команди “Ми из меда”. Прикметно, що все виробництво стрічки було на плечах лише двох хлопців, які й отримали головний приз 5000 гривень.

 

 

“Доктор Дулітл”, команда “Ми из меда”

Фото Ольги Мірошниченко

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Інші новини

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.