Вінницький планетарій запрошує вчителів на день відкритих дверей

10:31
Автор: Vежа

Вчителів та методистів запрошують до планетарію на день відкритих дверей, де їм розкажуть як зробити навчальний процес цікавішим.

Як зазначають організатори, день відкритих дверей “Можливості та ефекти планетарію” стосується, в першу чергу, викладачів астрономії, географії, фізики та природознавства. Учасникам події покажуть уривки з відібраних лекцій планетарію та обговорять з ними варіанти співпраці.

Подію влаштовують з нагоди Дня вчителя. Вона відбудеться 2 жовтня і триватиме протягом години з 16:00 до 17:00. Вхід вільний. Попередньо зареєструватись можна за телефонами: 56 20 67; 067 431 0611.

Читайте також: Обійняти Гагаріна під найзорянішим небом в Україні: історія занепаду й відродження вінницького планетарію

Всі учасники події зможуть взяти участь у розіграші сертифікату на відвідування Вінницького планетарію групою більше 20 осіб зі знижкою 50%. Для участі в розіграші необхідно поширити допис про нього і в коментарях написати слово “клас” або поставити “+”. Переможця визначать 1 жовтня за допомогою рандомайзера. Також, як розповіли Vежі представники планетарію, під час дня відкритих дверей буде розіграно ще три подібних сертифікати.