Вінницький обласний краєзнавчий музей організовує пішохідну екскурсію “Мури. Погляд крізь віки”

22:01
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці 28 січня відбудеться нова пішохідна екскурсія “Мури. Погляд крізь віки”.

Як повідомляють організатори події, Вінницький обласний краєзнавчий музей, під час екскурсії можна буде прогулятися вулицями історичного осередку міста та почути розповіді гіда про історію становлення оселі католицьких орденів.

Також світлини допоможуть дізнатись, які установи діяли на території комплексу, зрозуміти неперервність освітніх традицій в Мурах і візуалізувати події.

У дописі додають, що найбільш допитливі відвідувачі зможуть “втамувати свою спрагу”, відвідавши таємничі музейні підземелля.

Для участі у заході необхідна попередня реєстрація за телефоном – 068 725 49 57 (дзвінки приймаються з 10:00 до 17:00) або за ЦИМ посиланням. Вартість квитка, включаючи екскурсійне обслуговування, становить 100 гривень. Початок – о 14:00.

Зазначено, що усі, хто зареєструвався, але з певної причини не зможе відвідати екскурсію, мають зняти реєстрацію за вказаним номером телефону.

Фото – зі сторінки події у Facebook

Читайте також: Ілюзіон “Експрес”, будинок Райхера і готель “Бель В’ю”: Вінницький краєзнавчий музей створив першу екскурсію в супроводі бота

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.