× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Вінницький хіппі Богдан Совик заспіває рок-н-рольні кавери у рідному місті

13:00
Автор: Юлія Плахтій

24 лютого у Вінниці відбудеться концерт музиканта Богдана Совика із кавер-проектом «Богдан Совик Band». На сцені арт-пабу «Royal Pub» фіналіст шоу «Х-фактор», вінничанин-хіппі, виконає неординарні музичні обробки на відомі рок-н-рольні композиції.

«Богдан Совик Band» – проект фіналіста сьомого випуску шостого сезону шоу талантів «Х-фактор». У його рамках музикант разом із командою виконує кавери на відомі музичні хіти 1970-х у стилі рок-н-ролл.

Нагадаємо, 35-річний Богдан Совик отримав три «так» у «Х-фактор», виконавши «Born To Be Wild» Stephen Wolf. Згодом цей виступ прокоментувала навіть відома у рок-колах Маргарита Пушкіна (авторка текстів відомих рок-гуртів, зокрема гурту «Арія»): «Класно заспівав! Навіть пригадалися кадри з фільму «Easy Rider» та славетний гурт Stephen Wolf».

Богдан Совик також презентував шанувальникам свій гурт, який отримав назву «OWL», що перекладається як «Сова»: наприкінці 2016 року із великим концертом у Вінниці гурт зібрав чималу аудиторію. Якщо проект «Богдан Совик Band» – це кавери на відомі хіти, то гурт «OWL» – це вже авторські композиції.

Концерт розпочнеться о 21:00 у арт-пабі «Royal Pub» (вул. Коцюбинського, 39). Вартість входу – 60 гривень.

Фото зі сторінки Богдана Совика у соціальній мережі

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.