“Вінницький дзен” і “Місто козацької слави”: у Вінниці анонсували ще дві екскурсії у ці вихідні

13:57
Become a Patron!

Цими вихідними у Вінниці відбудуться дві екскурсії, які підготував Офіс туризму. Обіцяють, що перша розкриє секрет гармонії міста і навчить ловити “вінницький дзен”, а друга розповість про Вінницю як місто козацької слави з присвятою Дню Конституції України.

Як повідомляють у Департаменті маркетингу міста та туризму, авторська екскурсія від Анастасії Стовпець “Вінницький дзен” відбудеться у суботу, 25 червня. Це пішохідна прогулянка середмістям, під час якої відвідувачі зможуть відчути особливу атмосферу міста, зловити його ритм і дізнатися про ключові сторінки з його історії.

Також гідеса розповість про бренд міста, чому Вінницю вважають місцем щасливих людей, і чому місто захищає та надихає тисячі українців сьогодні. Зокрема, тих, хто зараз, у цей складний час, знайшов тут свій прихисток.

У програмі – площа Ліверпуль, костел св. Діви Марії Ангельської, Мури та атріум Кафедрального собору, синагога, маєтки Львовича та Ваксмана, Вежа, Європейська площа тощо.

Вартість екскурсії – 180 гривень (для ВПО діє знижка 50%). Для участі необхідно заповнити гугл-форму.

У неділю, 26 червня, відбудеться екскурсія “Вінниця – місто козацької слави”. Гідеса Оксана Роздорожнюк розповість про те, як 2000 козаків боронили Вінницю проти велелюдної армії; де у місті можна зустріти Козацьке Бароко; чи справді Іван Сірко родом із Вінниччини та багато ще багато цікавого. Зокрема – про Богунів Байрак, резиденцію видатного полковника Івана Богуна, яка, за легендою, розташовувалась на лівому березі річки Південний Буг поблизу урочища Сабарів.

Екскурсія “Вінниця – місто козацької слави” стартує від будівлі міської ради, пройде повз колону Магдебурзького права до Замкової гори та фортифікаційних споруд міста.

Вартість екскурсії – 200 грн (для ВПО діє знижка 30%). Для участі необхідно заповнити гугл-форму.

Кількість місць на обидві екскурсії обмежена.

Фото – Департамент маркетингу міста та туризму, головне ілюстративне фото – Газета “Місто”

 

Читайте також: Інтерактивні екскурсії та майстер-класи: графік “заходів вихідного дня” у Вінницькому краєзнавчому музеї

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.