× Пошук публікацій на Veжa

Вінницький боксер виборов золото на міжнародному турнірі в Хорватії. ВІДЕО

12:56
Автор: Катерина Дядюк

Вінничанин Олексій Токарчук здобув золото на міжнародному турнірі в Хорватії. Він виступав у складі збірної України та у ваговій категорії до 75 кілограмів.

На сайті Федерації боксу Вінницької області повідомили, що міжнародний турнір “Zagreb Grand Prix” відбувався у місті Загреб (Хорватія) з 6 по 10 листопада.  Участь у ньому взяла збірна України у складі п’яти боксерів, зокрема й вінничанина Олексія Токарчука. І всі вони, за результатами змагань, отримали нагороди:  одну бронзову, три срібні та одну золоту медалі.

Повідомляється, що чемпіоном турніру в Хорватії став лідер української команди у вазі до 75 кілограмів – вінничанин Олексій Токарчук.

На відео фінальних поєдинків початок його бою – 1 година, 26 хвилина.

Крім того володарями срібних нагород стали: Яніс Куриленко (вагова категорія 63 кілограмів), Максим Коц (вагова категорія 75 кілограмів) і Дмитро Галаган (вагова категорія 91 кілограмів). А бронзу виборов В’ячеслав Гаврилюк (вагова категорія +91 кілограмів).

Відомо також, що очолював делегацію збірної України на міжнародному турнірі з боксу у Хорватії провідний спеціаліст з Вінниці – Роман Вакалюк.

На фото вінницький боксер – п’ятий зліва.