Вінницький апеляційний суд залишив без змін вирок парі, винної в смерті півторарічної дитини

17:09
Автор: Vежа
Become a Patron!

Колегія суддів Вінницького апеляційного суду за участю ювенального прокурора Вінницької обласної прокуратури залишила без задоволення скарги сторони захисту на вирок Вінницького районного суду, яким засуджено до позбавлення волі 45-річного жителя Вінницького району та його 30-річну співмешканку за спричинення смерті немовляті. Як наслідок, чоловікові присуджено 9 років позбавлення волі, а жінці – 5. 

Як йдеться на сайті Вінницької обласної прокуратури, чоловіку інкримінувалося нанесення півторарічному сину співмешканки тяжких тілесних ушкоджень, від яких дитина померла (ч. 2 ст. 121 КК України), матері хлопчика – залишення дитини в небезпеці (ч. 3 ст. 135 КК України).

– Трагедія сталася у січні 2019 року, коли чоловік, роздратувавшись від плачу малюка, вихопив його з рук матері та з силою жбурнув на диван. Дитина вдарилася об дерев’яну дошку дивана, отримавши тяжкі тілесні ушкодження у виді переломів та вивихів верхньої та нижньої кінцівок. Матір, усвідомлюючи небезпечний для життя і здоров’я стан дитини, за медичною допомогою не звернулася. Відтак на п’ятий день після отримання травм хлопчик помер, – зазначено в повідомленні.

За публікацією, в апеляції сторона захисту просила суд закрити справу щодо чоловіка у зв’язку з недоведеністю, а щодо жінки – зменшити міру покарання.

– Водночас прокурор наполягав на реальному покаранні обвинувачених, вказуючи на неможливість пом’якшення вироку особам, що притягуються до відповідальності за тяжкий злочин. Вінницький апеляційний суд підтримав позицію прокурора та залишив у силі вирок суду першої інстанції, яким чоловікові призначено покарання у виді 9 років 6 місяців позбавлення волі, а жінці – 5 років позбавлення волі. Вирок набрав законної сили, – підсумовують в прокуратурі.

Ілюстративне фото – detector.media

Читайте також: На Вінниччині засудили пару, винну в смерті півторарічної дитини

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.