Вінницький апеляційний суд залишив без змін вирок одному з ватажків військової поліції “ДНР”

13:39
Автор: Vежа
Become a Patron!

Вінницький апеляційний суд залишив без змін вирок, яким засудили активного учасника терористичної організації «Донецька народна республіка». Йому призначили 15 років тюрми із конфіскацією майна.

Як йдеться на сайті суду, колегія суддів відхилила апеляційну скаргу захисниці, яка просила суд скасувати вирок суду першої інстанції, а провадження закрити.

Як зазначають в повідомленні, з 2014 року засуджений вступив до «Донецької народної республіки» та став активним учасником цієї терористичної організації у званні майора, а згодом – підполковника. Чоловік був так званим заступником начальника військової поліції ДНР.

На думку адвокатки, суб’єктивної сторони злочину та доказів прямого умислу на його скоєння немає. На думку ж прокурора, апеляційна скарга задоволенню не підлягає, бо вирок відповідає всім вимогам.

Разом з тим, апеляційний суд залишив вирок міського суду без змін:

– Протиправні дії Ш. вказують на його умисну активну участь у терористичній організації «ДНР» та веденні її злочинної діяльності проти військових підрозділів Збройних Сил України та інших військових формувань України, які беруть участь у проведенні антитерористичної операції та Операції об’єднаних сил на території Донецької області, – йдеться у судовому рішенні.

Фото з сайту суду
Ілюстративне фото – 24tv.ua

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.