× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Вінницький активіст закидав Дерево Свободи мотлохом і пообіцяв робити це постійно. ВІДЕО

12:12
Автор: Юлія Плахтій

Сьогодні, 5 березня, у Вінниці місцевий активіст відомий як Тарас Бульба (Анатолій Чайка) закидав непотребом «Дерево свободи», що встановлене на честь Героїв Небесної сотні на однойменній площі.

Це відбулося після мітингу під будівлею Вінницької обласної ради, коли протестувальники вимагали відставки Авакова, а згодом перейшли до Управління поліції, що на вулиці Театральній.

Як повідомляє 20 хвилин, спочатку Анатолій Чайка, відійшовши в сторону від групи активістів, залишив кілька пакетів з речами поблизу «Дерева Свободи», та коли отримав спротив поліцейських, які «попросили забрати дрантя», Чайка розкидав речі по всьому меморіалу.

  

Чоловік також пообіцяв, що робитиме так за першої-ліпшої нагоди. Натомість вінничанина заспокоювали інші активісти та поліція.

«Це буде перше основне сміттєзвалище, де побудоване «Дерево свободи». Ми кожного разу, як будемо збиратися на площі Театральній, скидатимемо там непотріб. Я не згоден з таким пам’ятником, який поставили на місці Тараса Григоровича. І 9 березня, до Дня народження пророка (Тараса Шевченка – авт.), влаштуємо там мітинг», – сказав Чайка.

Оскільки інші активісти та поліція намагались заспокоїти Анатолія Чайку, то між останнім та ними виникали періодично суперечки. Врешті «Тараса Бульбу» вдалося повернути до інших активістів, які продовжували протестували під управлінням поліції. Поліцейські та муніципальні копи оточили «Дерево свободи».

 

Інші новини

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.