Вінницьких школярів запрошують на безкоштовні курси з англійської мови

16:41
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

Вінницьких школярів до 9 класу запрошують на безкоштовні уроки від школи англійської мови “FLASH”. Так, благодійний проєкт “Діти – майбутнє України” передбачає тритижневі курси з граматики та читання для дітей.

Про це Вежі повідомила Вікторія Войтович, керівниця благодійного проєкту “Діти – майбутнє України” школи англійської мови FLASH у Вінниці.

Так, до на навчання готові взяти ще щонайменше 20 000 українських дітей.

– Навесні 2022 року кожен свідомий українець почав допомагати, чим міг. Цей проєкт став нашою допомогою. З самого початку його створення була ідея відволікти дітей від війни, розважити їх, спілкуватись з ними… Але з часом самі батьки почали просити більше англійської, тому зараз наш проєкт – це інтенсивні, повністю безкоштовні 3-тижневі курси граматики та читання для дітей 1-9 класів, – зазначила Вікторія.

Так, проєкт працює вже 15 місяців і за цей час на нього зареєструвалось близько 10 000 людей. Загалом уже було понад 900 безкоштовних онлайн уроків для дітей з 20 областей України та 5 країн Європи

Вказано, що загалом уроки ведуть 18 викладачів, які володіють новою ефективною методикою викладання. Так, діти займаються тричі на тиждень – у понеділок, середу та п’ятницю, однак для кожної вікової категорії є 4-5 розкладів.

Під час курсів діти отримують безкоштовно:

три тижні інтенсивного навчання;
– авторський електронний підручник школи FLASH;
– діти, які відвідали понад половину курсу, отримують сертифікат по завершенню навчання;
– найактивніші учні також отримують додатково папку з корисними матеріалами: картинками, словами, статтями, іграми для вивчення англійської, підбірками корисних ютуб-відео та інше;
– кожного випускника запрошують до телеграм-каналу, де щодня викладають корисні матеріали про вивчення англійської.

Вказано, що дітей 1-4 класів навчають читанню, а дітей 5-9 класів – граматиці. Навчання планують вести усе літо.

Для участі у проєкті потрібно обрати курс ТУТ, заповнити відповідну форму, потім у телеграм-каналі проєкту обрати зручний розклад занять та приєднати свою дитину до бажаної групи.

Фото cdn-hmag