Вінницьких підприємців запрошують на зустріч з екс-міністром Шереметою, головними податківцями та банкірами області

13:45
Автор: Vежа

20 липня у приміщенні арт-галереї «ІнтерШик» в рамках Марафону можливостей для бізнесу у Вінниці відбудеться зустріч з екс-міністром економічного розвитку України Павлом Шереметою.

Зустріч з Шереметою організують в рамках проекту «Інструменти підтримки та розвитку бізнесу», під час якої підприємці міста отримають унікальну можливість взяти участь у спілкуванні щодо стратегії розвитку та масштабування власного бізнесу. Організатори зазначають, що “провідний експерт економіст розповість про тенденції розвитку підприємництва та дасть змогу побачити нові горизонти розвитку власної справи, враховуючи передові світові практики”. Окрім Шеремети, який також є засновником Майстерні стратегій proryv.in.ua – Breakthrough Strategy Tank, у заході також візьмуть участь обласні податківці, банкіри та чиновники.

Під час заходу буде підписано Генеральний договір про співпрацю щодо часткової компенсації відсотків за кредитами суб’єктам МСП між Виконавчим комітетом міської ради, Головним управління ДФС України у Вінницькій області та Укргазбанк.

Учасники заходу:
Владислав Скальский (Vladyslav Skalskyy) – заступник міського голови м. Вінниці.
Павло Шеремета (Pavlo Sheremeta)– засновник Майстерні стратегій «Прорив.in.ua»
Осмоловський Руслан Васильович – Начальник Головного управління Державної фіскальної служби України у Вінницькій області.
Евгений Мецгер – заступник Голови Правління АБ «УКРГАЗБАНК».
Виталий Погосян – директор департаменту економіки і інвестицій Вінницької міської ради.
Наталья Тихолаз – директор Вінницької обласної дирекції АБ «УКРГАЗБАНК».
Денис Махаринец – начальник управління малого та середнього бізнесу Вінницької обласної дирекції АБ «УКРГАЗБАНК».

Захід організовано за сприяння Вінницька міська рада, в рамках реалізації Програми посилення конкурентоспроможності малого та середнього підприємництва м.Вінниці на 2017-2020 роки, яка працює на виконання пріоритету «Економічний розвиток» Стратегії розвитку міста «Вінниця-2020».

Реєстрація на захід триватиме до 17:00 18 липня за посиланням.