Вінницькій міській клінічній лікарні передадуть нові хірургічні інструменти та засоби

12:31
Become a Patron!

Вінницькій міській клінічній лікарні №1 передадуть нові хірургічні інструменти та засоби. Це затискачі хірургічного типу, голкотримачі та різні витратні матеріали.

Як повідомляє Вінницька міська рада, реалізація проєкту “Хірургія на варті життя” розпочнеться вже цього місяця. За словами директора департаменту охорони здоров’я міської ради Олександра Шиша, запит формували на прохання самих лікарів:

Хірурги сказали, що саме для їхньої роботи є важливим. Ці матеріали зможуть полегшити та спростити роботу фахівців хірургічного відділення.

Вказано, що реалізація проєкту стала можлива завдяки конкурсу малих грантів у межах проєкту “Med aid” за підтримки Fondation de France. Її реалізує Благодійна організація “Національна мережа розвитку локальної філантропії”.

Цей проєкт передбачає підтримку лікарень, соціальних установ, гуманітарних хабів, що функціонують на території України, необхідними медичними приладами, медикаментами та засобами для забезпечення роботи в екстрених ситуаціях, – каже голова правління фонду громади “Подільська громада” Олена Данілова.

Фото – idclinic.com.ua

Читайте також: Вінницький хірург дістав нерозірвану гранату ВОГ з тіла військовослужбовця

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.