Вінницькі “Вовчиці” перемогли на турнірі з флаг-футболу у Мінську. ФОТО

12:01
Автор: Вероніка Перепелиця

24 серпня у Мінську на стадіоні БДУІР відбувся  Перший відкритий Кубок Мінська з флаг-футболу серед жіночих і чоловічих команд. Участь у  турнірі взяли дві жіночі та три чоловічі команди з України і Білорусі. Вінницькі “Вовчиці” стали єдиними представниками нашої країни і змагались за першість з “Ангелами” з Мінську.

У чоловічій сітці  змагалися білоруські команди «Литвини», «Паганці», ( Мінськ) і «Стражі» (Брест).

Для «Вовчиць» цей турнір став  першою  зустріччю з білоруськими командами. З “Ангелами” вони зійшлися у двох іграх: першу завершили впевненою перемогою 31:6, у другій “Ангели” хоч і вирвали перемогу у другому овертаймі з рахунком 12:6,  та вінничанки отримали першість за сумою балів обох поєдинків.

Як зазначили організатори турніру, команда показала дуже організовану та якісну гру і по праву завоювала цей Кубок.

Враженнями від турніру поділилась тренерка і квотербек “Вовчиць” Катерина Тетерук:

” Турнір сподобався, хороша організація. Ігри були спекотними (маю на увазі і погоду, і сам футбол), боролися до останнього. “Ангели” грали жорстко, вони буквально м’яч зубами виривали, це дуже круто, тому що у нас приблизно така ж манера гри.

Перший матч минув добре впевнено для нас. Другий – вже на травмах і втомі, до того ж ми грали без замін і з неповним складом, тож все це дало про себе знати. Але зіграли “Ангели” дуже добре, вони молодці. Ще й показали нам Мінськ, хоч і трохи, скільки встигли. Команди сподобались нам як у грі, так і у спілкуванні. Це було круте і  приємне знайомство.”

Вінницькі спортсменки –  5-кратні чемпіонки України з флаг-футболу (2014–2019), а також срібні призерки кубку Чемпіонату «Sentinels Open» (2018, Кишинів) – першого в історії Молдови турніру з флаг-футболу. Аматорська команда утворилась у 2014 році і з цього часу регулярно показують чудові результати на багатьох українських та міжнародних змаганнях.  Восени цього року вперше у Вінниці створюються групи американського футболу серед дівчаток. До них набиратимуть школярок, починаючи із восьми років.