«Вінницькі Вовчиці» оголосили набір у команду з флаг-футболу

7:38
Автор: Vежа
Become a Patron!

П’ятикратні чемпіонки України з флаг-футболу – «Вінницькі Вовчиці» – оголошують набір до своєї команди.

Про новий набір до команди повідомляють на сторінці «Вінницьких Вовків». Чекають на дівчат, яким виповнилось 18 років, які мають спортивний досвід та зацікавлені, щоб спробувати новий вид спорту.

– Ти станеш частиною класного колективу, будеш подорожувати Україною та за кордон, брати участь у чемпіонатах і турнірах міжнародного рівня, – йдеться у повідомленні. – Насичені та динамічні тренування допоможуть відволіктись від роботи і побутових проблем, а колектив клубу #vinwolves стане для тебе дружною спортивною сім’єю.

За додатковою інформацією радять звернутися за номером (073) 064 17 51 (тренер Катерина).

Флаг-футбол — різновид американського футболу, а точніше – його безконтактна версія. Мета гри така ж як і в американському футболі – занести м’яч у залікову зону суперника. Основна відмінність – заборонені жорсткі контакти, спортсмени грають без захисної екіпіровки. Замість шоломів та каркасів на поясі гравця прикріплені два прапорці. І якщо в американському футболі для того, щоб зупинити гравця з м’ячем використовується захват (жорсткий контакт), то у флаг-футболі достатньо зірвати з нього прапорець (джерело – uk.wikipedia.org).

Фото з соціальних мереж

Читайте також: «Вінницькі Вовки» розпочали набір до команди з американського футболу

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.