Вінницькі волонтери створили серію одягу, присвячену українським захисникам

22:01
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

Вінницькі волонтери організували створення авторського одягу, після реалізації якого частину виручених коштів направляють на тактичну медицину. Так, наразі можна придбати, до прикладу, футболки, світшоти чи худі з принтами, присвяченими ЗСУ, ППО чи ГУР.

Про це Vежі розповіла Діана Подолянчук, співзасновниця волонтерського центру “Шахіна”, який і створив вказаний проєкт, і авторка зображень на футболках.

Наразі до асортименту входять футболки (вартістю 700 гривень), флісові світшоти (вартістю 1500 гривень) та худі з капюшонами (вартістю 2000 гривень). Тридцять відсотків виручених коштів волонтери витрачатимуть на тактичну медицину.

 

 

 

Діана Подолянчук пояснює – було бажання витрачати більше, однак частина виручених коштів витрачається на собівартість предмету одягу та друк.

Серед принтів є такі, що присвячені Головному управлінню розвідки, Збройним Силам України, NLAW, протиповітряній обороні, “Пташці” (присвячена Катерині “Пташці” Поліщук, парамедикині з “Азовсталі”, яка стала відомою завдяки своєму співу) чи, до прикладу, 58-ій окремій мотопіхотній бригаді імені гетьмана Івана Виговського.

 

Діана розповідає, що в багатьох картин, які лягли в основу принтів – своя історія та закладені сенси, зокрема, висловлення вдячності нашим військовим за справу, яку вони роблять.

Придбати авторські світшоти можна ТУТ та в особистих повідомленнях волонтерки.

Фото надані Діаною Подолянчук

Читайте також: Про Залужного, NFT-волонтерство та необхідність відпочивати: інтерв’ю з волонтеркою Діаною Подолянчук

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.