Вінницькі велосипедисти вийдуть на протест проти голови Федерації велоспорту

14:13
Автор: Андрій Качор
Become a Patron!

Сьогодні, 8 липня о 19:00 вінницькі велосипедисти зберуться біля Вежі Артинова на Європейській площі, аби висловити свій протест проти дій голови Федерації велоспорту України та домогтися його відставки. 

Акцію організовує спільнота “Критична маса Вінниця”, її мета – підтримати велосипедистку Ганну Соловей, на яку, після перемоги на Європейських іграх, здійснюється тиск з боку голови Федерації велоспорту України Олександром Башенком. Нагадаємо, що пан Башенко в грубій формі прокоментував перемогу Соловей на змаганнях, а після обурення велосипедистки пообіцяв виключити її зі складу збірної України. Пізніше в коментарях журналістам Башенко також не добирав слів з приводу ситуації, публічно ображав українських велосипедистів-аматорів.

У зв’язку з цим велосипедисти по всій країні виходять на акцію протесту з вимогою звільнити одіозного голову Федерації, а також не дати змоги йому переобратися на посаду очільника Федерації в черговий раз. Відтак під час акції велосипедисти підпишуть відповідне звернення до профільного міністерства та запишуть відеозвернення до пана Башенка.

Більше деталей про ситуацію – на сторінці події у Фейсбук.