Вінницькі тхеквондисти здобули «золото», «срібло» та чотири «бронзи» за результатами Всеукраїнських змагань

15:14
Автор: Юлія Плахтій

Вінницькі тхеквондисти здобули низку нагород за результатами Всеукраїнських змагань.

Як повідомляє Вінницька міська рада, з 24 по 26 листопада 2023 року в місті Здолбунів на Рівненщині проходив Відкритий Всеукраїнський рейтинговий турнір «Діти України», а також чемпіонат України серед дорослих з тхеквондо (ВТФ). Спортсмени Вінницької дитячо-юнацької спортивної школи № 2 у підсумку обох змагань здобули «золото», «срібло» та чотири «бронзи».

Переможців та призерів змагань підготували: тренери Володимир Багнета, Аліна Новинюк, Анна Русавська та Валерія Чечель.

Так, за результатами Відкритого Всеукраїнського рейтингового турніру «Діти України» з тхеквондо (ВТФ), золоту нагороду здобув Артемій Соловей у категорії юнаки 27 кг.

«Срібло» виборов Роман Соловей (категорія юнаки 48 кг). А «бронзу» – Ілля Головатюк (кадети, ростова категорія + 180 см), Артур Мазур (молодші юнаки, 28 кг).

Як розповіла тренерка-викладачка МДЮСШ № 2 Аліна Новинюк, вінничани отримали рейтингові бали для потрапляння у Національну збірну України та покращили змагальний досвід, оскільки у Всеукраїнських змаганнях беруть участь найкращі спортсмени.

Аліна Новинюк подякувала ЗСУ за можливість тренуватися, виступати та досягати високих результатів та додала, що Артемій Соловей вперше виборов «золото» на рейтинговому турнірі, провівши успішно три поєдинки, один з яких закінчив достроково.

Зазначають, що Артемія тренує також Анна Русавська – вона була єдиною представницею Вінницької області у складі суддівській колегії та рефері обох змагань у Здолбунові. Тут вінницькі тхеквондисти відзначились і на чемпіонаті України серед дорослих.

Призову скарбничку бронзовими нагородами поповнили Владислав Соболєв (80 кг) та Артем Малюшко (87 кг).