Публікації за датами

Вінницькі сумоїсти з МДЮСШ № 5 вибороли командну перемогу та 12 медалей на Кубку України.

Про це повідомляє “Вежа” з посиланням на сайт Вінницької міської ради.

Кубок України з сумо відбувся 8 та 9 листопада у місті Біла Церква. Участь у змаганнях взяли понад 110 спортсменів із 14 областей України. Вінницьку область представляли вісім вихованців Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 5.

Так, спортсмени здобули шість золотих, дві срібні, чотири бронзові нагороди та посіли одну п’яту сходинку. Також вибороли перше командне місце.

Чемпіонами Кубка України стали – Владислав Черторинський та Важа Даіаурі (абсолютна категорія). Срібні медалі вибороли – Важа Даіаурі та Дамір Купреішвілі. Бронзові нагороди здобули – Дмитро Зілецький, Андрій Поліш, Дмитро Пентюк та Дамір Купреішвілі (абсолютна категорія).

Не менш вагомим досягненням стало перше командне місце, яке виборола четвірка наших спортсменів: Важа Даіаурі, Владислав Черторинський, Дамір Купреішвілі та Тімур Гергеліжіу.

 

Кубок України для мене пройшов відносно непогано, навіть попри те, що я виступав не у своїй ваговій категорії та не в найкращому фізичному стані. В день виїзду зранку я прокинувся з симптомами застуди, але не поїхати я не міг. У ваговій категорії до 92 кг я боровся вперше – вирішив спробувати себе з новими суперниками, які значно важчі за мене й у фіналі все одно зустрівся з суперником з Харкова, з яким часто перетинаємось на змаганнях. Цей Кубок приніс багато позитивних емоцій та цінного досвіду. Надалі будемо готуватися до нового змагального сезону! – додав сумоїст Дамір Купреішвілі.

 

 

Фото – із сайту Вінницької міської ради

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

Останні Новини Вінниці

Всі новини

Дякуємо!

Тепер редактори знають.