Вінницькі спортсмени здобули “золото”, “срібло” та ‘бронзу” на Чемпіонаті України з тхеквондо

10:45
Автор: Vежа

Вихованці Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 2 здобули “золото”, “срібло” та “бронзу” на Чемпіонаті України з тхеквондо (ВТФ).

Як повідомляє Вінницька міська рада, найкращим серед молодших юнаків став вінничанин Артур Мазур у ваговій категорії 28 кілограмів. Він здобув золоту медаль після чотирьох поєдинків.

Ще один вихованець МДЮСШ №2 – Артем Вальчук – виборов «срібло» у категорії 37 кілограмів. Він провів два поєдинки. А бронзову медаль здобув Макар Загалило у ваговій категорії 36 кілограмів, який теж провів два бої.

Крім цього, представляли Вінницю на чемпіонаті Ілля Палажченко, Давид Мазур, Роман Соловей та Артем Соловей.

Переможців та призерів чемпіонату України підготували тренери-викладачі: Валерія Чечель, Володимир Багнета, Аліна Новинюк та Костянтин Яцько.

За словами виконуючої обов’язки директора Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 2 Світлани Куліш, за підсумками чемпіонату тренери обов’язково проаналізують та скорегують тренувальну програму спортсменів та продовжать брати участь у змагальному сезоні 2024 року.

Зазначено, що Чемпіонат України з тхеквондо (ВТФ) відбувся у Луцьку. На ньому змагалися кадети, юнаки та молодші юнаки. Загалом зібрались понад 600 тхеквондистів із усіх куточків України.