13:27
Автор: Юлія Плахтій

Вінницькі спортсмени виграли 10 золотих, 8 срібних та 16 бронзових медалей на Чемпіонаті України з сумо-2024.

Як повідомляє Вінницька міська рада, Чемпіонат із сумо серед чоловіків та жінок, серед молоді до 21 року, 23 років та дорослих тривав з 27 по 30 березня у Луцьку. У ньому взяли участь понад 300 сумоїстів.

До складу команда Вінницької області входили сумоїсти Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 5. Вони здобули 10 золотих, 8 срібних та 16 бронзових медалей.

Наставником вінницьких спортсменів був Заслужений тренер України Важа Даіаурі (старший). Він зазначив, що це був відбір на чемпіонат Європи, який планується у травні в Греції.

Підсумки змагань

“Золото” серед категорії молодь до 21 року виграли Дамір Купреішвілі та Дмитро Зілецький. У командних змаганнях серед чоловіків – Андрій Поліш, Дамір Купреішвілі, Дмитро Зілецький, Олександр Косий.

Срібні нагороди здобули Аміна Малюта, Анастасія Краєвська, Дмитро Зілецький (в номінації «Абсолют»), Вікторія Ружанська.

Бронзі медалі – у Дмитра Коцюруба та Андрія Поліша.

У підсумку змагань вінничани посіли третє загальнокомандне місце серед молоді.

Чемпіоном України із сумо серед дорослих став Важа Даіаурі (молодший) у особистому заліку та в номінації «Абсолют».

Друге місце посіли Анастасія Краєвська та Дмитро Зілецький.

Почесне третє: Вікторія Сабардак, Софія Коваль, Олександр Косий, Назар Лобода, Андрій Поліш, Ренат Мурсалов. А у командних змаганнях серед чоловіків «бронза» у Даміра Купреішвілі, Дмитра Зілецького, Важі Даіаурі, Рената Мурсалова.