Вінницькі спортсмени вибороли сім медалей на Всеукраїнських іграх ветеранів з легкої атлетики

15:01
Автор: Vежа
Become a Patron!

Вінницькі спортсмени вибороли чотири золоті, одну срібну та дві бронзових медалей на X літніх Всеукраїнських іграх ветеранів фізичної культури і спорту пам’яті Михайла Макаровича Баки з легкої атлетики.

Як повідомляє Вінницька міська рада, Віра Овчарук завоювала перемогу в абсолютній категорії з бігу на 3 000 метрів і «срібло» з бігу на 5 000 метрів. Олена Пилипенко була кращою на дистанціях 100 і 200 метрів.

Анатолій Павлишин здобув «золото» з бігу на 2 000 метрів з перешкодами. Олександр Кліщ додав до медального заліку 2 «бронзи» на дистанціях 400 і 800 метрів.

Так, команда Вінницької області піднялась на першу сходинку серед учасників ІІ групи і показала 3-ій результат за кількістю балів серед усіх команд.

Зазначено, що змагання тривали з 9 по 11 червня у місті Кам’янець-Подільський. Там взяли участь понад 200 спортсменів і серед них – вісім представляли Вінницю.

Літні Всеукраїнські ігри ветеранів спорту пам’яті М. М. Баки – організовуються для сприяння реалізації державної політики у сфері фізичної культури і спорту, а саме збереження та примноження спортивної слави України, для популяризації здорового способу життя та сприяння розвитку спорту ветеранів, олімпійських та неолімпійських видів спорту в регіонах України. Джерело – ВМР

Фото – ВМР

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.