Вінницькі спортсмени вибороли 11 медалей на чемпіонаті Європи з сумо

17:19
Автор: Vежа

Вінницькі спортсмени вибороли шість золотих, дві срібних та три бронзових нагороди на чемпіонаті Європи з сумо серед юнаків до 15 та юніорів до 18 років (II ранг). Участь у змаганні взяли понад 300 спортсменів із 15 країн.

Про це повідомляється на сайті Вінницької міської ради.

Вказано, що сім вихованців Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 5 вибороли одинадцять нагород. Змагання проходили у місті Ренан, Швейцарська конфедерація.

Вказано, що підготував призерів та чемпіонів Заслужений тренер України, тренер-викладач з сумо та вільної боротьби МДЮСШ № 5 Важа Даіаурі (старший).

Так, серед дівчат до 15 років три золотих нагороди виборола Валерія Іжаківська, в абсолютній ваговій категорії, до 65 кг та перше командне місце.

Поміж юніорок до 18 років наші спортсменки здобули дві срібні нагороди – це Вікторія Ружанська (70 кг) та Валерія Іжаківська (65 кг) також дівчина здобула тут друге «золото» в командних змаганнях. Третю сходинку п’єдесталу посіла Софія Коваль (вагова категорія 55 кг). Сьоме місце за Анастасією Краєвською (вагова категорія 60 кг).

Золоту медаль серед юніорів до 18 років виборов Дмитро Зілецький (вагова категорія 90 кг). Крім того, спортсмен здобув «бронзу», а ще посів перше командне місце. Андрій Поліш (вагова категорія +100 кг) посів третє місце, а Дамір Купреішвілі (вагова категорія 80 кг) – п’яте.