× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Вінницькі школярі відпочиватимуть ще тиждень: карантин продовжено

12:24
Автор: Vежа

Карантин у всіх школах Вінниці продовжили ще на тиждень до 18 лютого. Попри зменшення захворюваності у місті, комісія прийняла рішення про подовження незапланованих канікул для вінницьких школярів.

Таку інформацію повідомила начальника міського управління ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області Ірина Односталко, пише “Вінниця.інфо”. За словами чиновниці, подібне рішення було прийнято, аби ситуація із захворюваністю не загострилася.

«За минулий тиждень захворіли 3 800 вінничан (на 300 діток менше). Епідпоріг становить мінус 12,2. Це одзначає, що попередні заходи дали позитивний результат. Сьогодні на стаціонарному лікуванні з пневмонією перебувають 44 дитини і 44 дорослих», – ідеться в повідомленні. Наразі в планах міської влади відновити навчання в школах не раніше 19 лютого.

У коментарі Vежі чиновниця додала, що протягом останнього часу було шпиталізовано 90 людей, з них 66 дітей, серед яких 44 – з пневмонією.

– Зниження хвороб серед дітей було очікуваним, адже ми ввели обмежувальні заходи, але почався ріст захворюваності серед дорослих, тому ситуація досі напружена та нестабільна. Тому ми прийняли рішення ще продовжити карантин і думаємо, що це буде правильно, – пояснює чиновниця.

Окрім шкіл не працюватимуть також і позашкільні заклади.

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.