Вінницькі рятувальники повернулись до України після гасіння пожеж в Греції

11:56
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

До України з Греції повернувся зведений загін ДСНС, який брав участь у гасінні масштабних лісових пожеж на території Грецької Республіки. Серед сотні українських вогнеборців, які допомагали Греції, було десятеро вінничан.

Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомив Руслан Шевчук, начальник ГУ ДСНС України у Вінницькій області.

– До складу зведеного загону увійшли і 10 рятувальників Вінниччини, які упродовж десяти діб надавали допомогу грецькому народові у гасінні масштабних пожеж. Дякуємо за надважку працю! Ми пишаємося вашою витримкою, терпінням та мужністю! – зазначив Шевчук.

 

Зазначимо, що лісові пожежі спалахнули у багатьох частинах Греції на початку серпня під час тижневої спеки, найгіршої за останні три десятиліття в Грецькій Республіці, з високими температурами та спекотним вітром. По всій країні горіли безліч лісів, а десятки будинків та підприємств були зруйновані.

Як повідомляють у ДСНС, від початку робіт зведеним загоном ДСНС ліквідовано окремі осередки пожежі по фронту понад 19 тисяч метрів, глибиною до 60 м, ліквідовано низову пожежу на площі 1,7 га та верхову площею 350 квадратних метрів, врятовано два населених пункти Спатарі та Метохи. Зокрема 27 житлових будинків, культову споруду, 33 господарчі будівлі, зерносховище, притулок для собак, 54 вулики та стадо овець, поблизу м. Каматріадес врятовано житловий будинок, дві господарські будівлі, 13 вуликів, 23 гектари оливкового та інжирного саду.

Фото – Руслан Шевчук