Вінницькі резервісти перемогли у змаганнях на найкращий стрілецький взвод серед підрозділів тероборони

8:28
Автор: Vежа
Become a Patron!

Резервісти 120-ї бригади тероборони перемогли у змаганнях на найкращий стрілецький взвод серед підрозділів територіальної оборони Сухопутних військ ЗСУ.

Про це повідомили на сайті Вінницької облдержадміністрації. Там зазначили, що змагання відбулись на Рівненському загальновійськовому полігоні. А метою заходу, який відбувся вперше за часів незалежності України, була максимальна популяризація територіальної оборони та визначення найкращого стрілецького взводу.

За право бути найкращими у Збройних Силах змагалися чотири підрозділи тероборони, які представляли оперативні командування “Захід”, “Схід”, “Північ” та “Південь”:
– взвод закарпатської 101-ї бригади тероборони, який переміг в ОК “Захід”,
– вінницької 120-ї бригади – переможець в ОК “Південь”,
– полтавської 116-ї бригади з ОК “Північ”
– та найкращий взвод від ОК “Схід” (м. Дніпро).

Бійців ТрО оцінювали за чотирма критеріями: вогнева підготовка, інженерна підготовка, тактична медицина та тактична підготовка.

Як повідомив Сергій Борзов, голова Вінницької облдержадміністрації, на своїй сторінці у Фейсбук, у першому випробуванні конкурсанти демонстрували навички володіння стрілецькою зброєю – стріляли із різних положень (лежачи, з коліна, стоячи). Та найприскіпливіше судді оцінювали медичну підготовку і витривалість.

За умовами конкурсу резервіст повинен винести пораненого побратима на відстань 150 метрів на спині по пересічній місцевості. А кінцевий етап змагання – тактична підготовка. Під час нього конкурсанти виявляли та блокували ворожі диверсійно-розвідувальні групи. Зазначається, що для цього етапу використовувалася система імітації бою “лазертаг”.

За результатами змагань, найкращим став стрілецький взвод вінницької 120-ї окремої бригади територіальної оборони ОК “Південь”.

Срібло отримала 101-а бригада тероборони ОК “Захід”, третє місце – стрілецький взвод 116-ї бригади ОК “Північ” та замкнули четвірку бійці територіальної оборони з ОК “Схід”. Переможці в кожній номінації отримали кубок, грамоти та подяки.

 

Крім цього кращих резервістів Вінниччини (за відданість ратній справі, служіння Вітчизні та українському народові, високе почуття військового обов’язку, вагомий особистий внесок у зміцнення обороноздатності держави) нагородили Почесними грамотами облдержадміністрації та почесними відзнаками Міністерства оборони України.

Сьогодні мав за честь привітати наших бійців – найкращих в Україні! Їм захищати Вінниччину! Дякую за високий рівень! За командний дух! За патріотизм! Слава Україні! – написав голова Вінницької облдержадміністрації.

Фото, відео – vin.gov.ua
Головне фото – facebook.com/borzov.s.s

Читайте також: За кошти, зібрані на фестивалі пам’яті Тараса Сича, захисникам на Сході придбали квадрокоптер

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.