Вінницькі поліцейські за власні кошти придбали хату малозабезпеченій вінничанці. ФОТО

17:58
Автор: Сергій Стриж
Become a Patron!

Поліцейські Вінниччини зробили благодійний подарунок родині малозабезпеченої мешканки Жмеринського району Тетяні Коїнко. Для неї і її двох діток вони придбали будинок.

Повернувшись через життєві обставини з іншої області в своє рідне село Кудіївці сім’я Тетяни Коїнко була змушена оселитися в старому напівзруйнованому помешканні, непридатному для життя. Скрута, загроза життю і здоров’ю через проживання в такому будинку спонукали її сестру звернутися з листом до начальника обласного управління поліції Юрія Педоса з проханням про допомогу.

Правоохоронці не залишились байдужими, скинулися по 100-200 гривень і на зібрані 60 тисяч гривень купили в цьому ж селі Тетяні Коїнко і її дітям будинок та власноруч його відремонтували. А ще облагородили територію, поставили новий паркан, забетонували доріжки. У новому обійсті сім’ї Коїнко, на відміну від попереднього, є літня кухня і хлів. Це неабияк тішить пані Тетяну, яка уже планує завести худобу. Також, поліцейські подбали і про затишок в оселі, придбали для малозабезпеченого сімейства найнеобхідніші в побуті речі.

Сертифікат на новий будинок Тетяні Коїнко особисто вручив керівник вінницької поліції Юрій Педос.

Нове житло одразу ж освятив, настоятель храму святого великомученика Дмитра Солунського, що на території ГУ Нацполіції у Вінницькій області о. Сергій Гудзенко.