Вінницькі пенсіонери продовжать протест у “День захисника СРСР”

9:47
Автор: admin
Become a Patron!

Вінницькі військові пенсіонери, а також протестувальники, які виступають проти кладовища в Сабарові та спорудження меморіалу Небесній Сотні у Вінниці, обіцяють поновити протест.

Про це вони заявили вчора, 7 лютого під час блокування вулиці Соборної. Нагадаємо, що вчора близько обіду понад сотня старших протестувальників, вимагаючи підняти їм пенсії, закрити кладовище в Сабарові та не встановлювати пам’ятник Небесній сотні на одноіменному майдані, перекрили рух центральною вулицею міста біля ОДА.

Люди ходили з плакатами через пішохідний перехід, таким чином не дозволяючи проїхати жодному транспорту. Блокування дороги тривало близько години, за тим більшість протестувальників зайшли в будівлю ОДА погрітися і рух на вулиці був відновлений.

Ініціативна група пенсіонерів на чолі з очільником одноіменної партії Віктором Маліновським,  передала вимоги про підвищення пенсій у керівництво ОДА. Ті у свою чергу обіцяють передати їх керівництву держави.

Наприкінці пікетування його організатори, серед яких ті самі лідери, що протестують проти меморіалу на майдані Небесної Сотні – Віктор Маліновський, Валерій Палій, Юрій Кисіль, Володимир Воловодюк тощо – пообіцяли продовжити протест вже 23 лютого. Як зазначили організатори, протестувати вирішено саме в “цей, символічний для військових пенсіонерів, день”.

Нагадаємо, що 23 лютого в СРСР відзначався “День захисника вітчизни”. Сьогодні це свято в Україні скасовано в межах декомунізації, але відзначається в Росії як “День захисника вітчизни”.