Вінницькі патрульні врятували чоловіка, який хотів стрибнути з мосту. ВІДЕО

18:12
Автор: Vежа

Вчора, 3 жовтня, у Вінниці патрульні поліцейські врятували чоловіка, який намагався стрибнути з мосту. 20-річного мешканець Шаргородського району намагався покінчити життя самогубством через життєві негаразди.

Як повідомляє відділ комунікації поліції у Вінницькій області, близько 23:00 екіпаж патрульної поліції, який їхав по вулиці Чорновола, зупинили двоє чоловіків. Вони повідомили правоохоронців, що на Київському мосту на перилах сидить молодий чоловік та має наміри стрибнути у річку.

Патрульні одразу поїхали на вказане місце. Заступник командира 2-ої роти управління патрульної поліції Костянтин Цирканюк та інспектор цієї ж роти Дмитро Парасунько почали спілкуватися з чоловіком, щоб відмовити його стрибати. Проте, на вмовляння чоловік не зважав та скаржився, що заплутався у життєвих проблемах та більше не хоче жити.

Зрозумівши, що кожна хвилина може вартувати життя чоловіку, поліцейські вирішили діяти. Один з них відволік увагу молодика, а інший підійшов з боку та стягнув з перил.

Як чутно на відео вище, патрульний Костянтин Цирканюк спочатку запитав чоловіка: “Немає чим зайнятись?” та намагався з’ясувати, у чому проблема. Також поліціянт запропонував поговорити про все за чашкою кави. Та врешті патрульні викликали карету швидкої допомоги, яка доправила чоловіка до медичного закладу.

Головне фото – armtimes.com