× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Вінницька збірна зі стрільби посіла друге місце на чемпіонаті України. ФОТО

13:56
Автор: Vежа

Вінницька команда стрільців завоювала срібні нагороди чемпіонату України зі стрільби з пневматичної зброї, який днями відбувся у львові. 

Як йдеться в повідомленні на сайті Вінницької ОДА, у змаганнях, що тривали з 10 по 16 січня, взяли участь спортсмени з 20 областей держави. Змагалися у стрільбі з гвинтівки, пістолета, стрільбі по рухомій мішені. Загалом взяли участь 283 спортсмени.

“В стрільбі з гвинтівки у вправі ГП-6 в особистому заліку срібну медаль чемпіонату завоював змс Олег Царьков. В командному заліку команда «Вінницька-1» у складі змс Олега Царькова, Кирилла Козюка та Вадима Бондарчука зайняла друге місце.

У стрільбі в складі змішаних команд (вправа олімпійська ГП-мікст) наші спортсмени мсмк Олеся Чайка та змс Олег Царьков здобули золоті медалі та стали чемпіонами України”, – йдеться у повідомленні.

На офіційному сайті повідомляється, що “відзначилися також спортсмени Вінниччини у стрільбі по рухомій мішені. У вправі ГП-12 мсмк Валентина Гончарова у особистому заліку здобула бронзову медаль. У командному заліку у вправах ГП-12 та ГП-11А наші спортсмени мсмк Валентина Гончарова, мсмк Людмила Василюк, мс Анастасія Жученко вибороли срібні медалі чемпіонату, а команда «Вінницька-1» у складі мсмк Даніїла Даниленко, мс Дмитра Мельника, I р. Андрія Бондарчука у вправах ГП-12 та ГП-11А стали бронзовими медалістами чемпіонату.

У загально-командній першості серед областей України збірна команда Вінницької області зайняла друге місце, здобувши 2 золоті, 12 срібних та 7 бронзових медалей”.

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.