Вінницька єпархія збирає гуманітарну допомогу для мешканців Авдіївки

12:53
Автор: Vежа
Become a Patron!

У зв’язку з загостренням ситуації на Донбасі у Вінницькій єпархії УПЦ оголошено збір гуманітарної допомоги для жителів Адіївки.

Як повідомляє прес-служба єпархії, збір проводиться  у кожному храмі Вінниці з 1-го по 15-те лютого. Збиратимуть крупи, макаронні вироби, олію, цукор – всі продукти, що добре переносять низьку температуру. Потрібні також засоби особистої гігієни, теплі речі.

  • Ми щомісяця відправляємо гуманітарну допомогу на Схід країни. За останні два місяці ми відправили близько 20 тон продуктів харчування, засобів особистої гігієни та теплого одягу. 15-го лютого все зібране везуть у головний храм, а вже потім повеземо вантаж до Авдіївки у супроводі наших священиків, – повідомив журналісту VежА прес-секретар Вінницької єпархії УПЦ Владислав Демченко.

Нагадаємо, що перший гумвантаж із Вінниці для Авдіївки – військових та цивільних – відправлятимуть сьогодні, 2 лютого, о 14:00 від площі Василя Стуса.  Затра, 3 лютого, відправлятимуть наступний вантаж, зібраний вінничанами за ініціативи Благодійного фонду “Подільська громада”. Час відправлення – 12:00.