Вінницька військова перемогла у конкурсі краси і планує взяти участь у «Іграх нескорених». ФОТО

16:34
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

Старший солдат з Вінниці, Ольга Бенда, перемогла у конкурсі краси «Miss Military Fantasy», що відбувався серед військових із нагоди Міжнародного жіночого свята.

Як повідомляється на фейсбук-сторінці організатора конкурсу, дівчина шляхом голосування здобула найбільшу серед 124 учасниць кількість голосів – 16 тисяч 203.

Як пише 33-й канал, Ольга Бенда пішла на війну два роки тому і була кухарем 72-ої бригади. Навесні 2017-го дівчина потрапила під ворожий обстріл у районі Авдіївки, де уламком снаряда їй розтрощило ногу, котру врешті довелося ампутувати.

Попри цю подію, а згодом – необхідність пересуватися на інвалідному візку, а пізніше – із протезом – дівчина пішла у спортзал, почала тренуватися і танцювати. Вже коли самопочуття Ольги покращилась – поїхала у зону АТО у якості волонтерки.

На фронті дівчину чекав її коханий – Олексій, із яким вони познайомились на службі та який після поранення Ольги всіляко її підтримував. Врешті дівчина влаштувалась на роботу до столичного військкомату діловодом, а нещодавно вони з Олексієм побралися.

У найближчих планах Ольги – змагання між ветеранами АТО та участь в Invictus Games («Іграх нескорених»). Дівчина вирішила здобути вищу освіту і тепер вчиться на другому курсі Одеської національної академії зв’язку.

Перемога у конкурсі краси серед військових дівчат стала ще одним приємним моментом життя Ольги. Дівчину привітав особисто начальник Генштабу Віктор Муженко.

«Жінка-мати, жінка-любляча сестра, закохана дружина і, звісно, жінка-воїн, – такими ми побачили обличчя наших бойових соратниць, які у лиху годину стали на захист України пліч-о-пліч з чоловіками. При цьому вони спромоглися не втратити притаманні саме жінкам риси, як жіночність, привабливість, чарівність і загадковість. Кожна з конкурсанток варта перемоги» – йшлося на сторінці організатора, спільноти «Бойовий бюлетень».

Водночас адміністратори «Бойового бюлетеня» обіцяють вдосконалити порядок та умови конкурсу й відтак – одразу після відзначення Дня захисника України 14 жовтня цього року розпочати його знову.

Головне фото – Тетяни Виговської