Вінницька служба у справах дітей проводить навчання людям, які бажають взяти дитину у родину

13:23
Become a Patron!

У Вінниці служба у справах дітей проводить навчання для людей, які бажають взяти до себе у родину на виховання та спільне проживання дитину-сироту чи дитину, позбавлену батьківського піклування. 

Як повідомляє Вінницька міська рада, навчання триває вісім днів на базі Вінницького обласного центру соціальних служб та проводиться за українською версією програми «ПРАЙД».

Зазначено, що під час навчання громадяни отримують детальну інформацію про особливості різних форм сімейного влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Крім цього, знайомляться з віковими особливостями розвитку дітей, наслідками пережитих дітьми втрат, шляхами формування прив’язаності та методами виховання тощо.

Коли громадяни є родичами дитини-сироти чи дитини, позбавленої батьківського піклування, то навчання проходити не потрібно. Зокрема, цього не потребують робити її опікуни, піклувальники, прийомні батьки та батьки-вихователі.

Після проходження курсу підготовки та постановки на відповідні обліки, кандидати в усиновлювачі, потенційні опікуни, піклувальники, прийомні батьки чи батьки-вихователі отримують у службі у справах дітей Вінницької міської ради інформацію про дітей, котрі потребують влаштування до сімейних форм виховання або можуть бути усиновленими, з урахуванням рекомендацій, зазначених у довідках про проходження курсу підготовки.

Станом на 11 серпня 2022 року двадцять шість дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, різного віку потребують влаштування до сімейних форм виховання та чекають своїх батьків, – зауважує заступниця начальника служби у справах дітей міської ради Наталія Манзюк.

Фото – Вінницька міська рада

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.