Вінницька паралімпійська чемпіонка Мар’яна Шевчук здобула “бронзу” на чемпіонаті Європи

15:17

Вінницька паралімпійська чемпіонка Мар’яна Шевчук здобула бронзову медаль на чемпіонаті Європи.

Як повідомляє Вінницька обласна військова адміністрація, у категорії до 55 кілограмів спортсменка підняла вагу 101 кілограм.

Зазначено, що змагання тривають з 24 вересня до завтра, 29 вересня 2022 року.

На жаль, показати кращий результат спортсменці завадили проблеми зі здоров’ям, але все ще попереду. Бронзова винагорода – це також чудовий підсумок ретельної підготовки до змагань. Вітаємо Мар’яну та бажаємо швидкого відновлення форми! – йдеться на сайті.