Вінницька облрада підтримає проєкти громад, орієнтовані на допомогу ЗСУ, на 43 мільйони гривень

14:38
Автор: Vежа
Become a Patron!

Вінницька обласна рада підтримає проєкти громад, орієнтовані на допомогу ЗСУ, за процедурою співфінансування на 43 мільйони гривень. Серед іншого, за допомогою цих коштів підтримуватимуть проєкти громад щодо закупівлі дронів та іншого військового обладнання

Про це повідомляється на сайті Вінницької облради.

Так, на сесії депутати розглянули питання «Про внесення змін та доповнень до обласних програм», а саме – до Цільової програми соціального захисту населення Вінницької області на 2022-2026 роки; Комплексної оборонно-правоохоронної програми Вінницької області на 2021-2025 роки та Програми розвитку місцевого самоврядування у Вінницькій області «Успішні сильні громади» на 2018-2025 роки.

Депутати вирішили за доцільне в умовах воєнного стану викласти у новій редакції загальну характеристику Програми «Успішні сильні громади», а також перейменувати її на «Безпечні стійкі громади».

Зазначено, що конкурс обласної Ради «Безпечні стійкі громади» передусім буде спрямований на проєкти з підтримки ЗСУ та вирішення питань безпеки територіальних громад області.

За словами голови обласної Ради Вячеслава Соколового, завдяки цьому обласна Рада в рамках оновленої Програми зможе підтримати проєкти громад, орієнтовані на допомогу ЗСУ, за процедурою спів фінансування на 43 мільйони гривень.

Зокрема, обов’язково будуть підтримані проєкти громад щодо закупівлі дронів та іншого військового обладнання. Таким чином, наша область матиме можливість значно збільшити допомогу ЗСУ, – цитують Вячеслава Соколового.

Передбачається, що таким чином Вінниччина підтримає ініціативу Президента «мільйон дронів для ЗСУ».

Фото Вінницької облради

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.