Вінницька “Нива” зазнала поразки в стартовому матчі чемпіонату України. ВІДЕО

10:22
Автор: admin

Вінницький футбольний клуб “Нива” у першому матчі чемпіонату України з футболу (друга ліга) зазнав поразки від луцької команди “Волинь-2”.

Попри те, що вінничани перші відкрили рахунок на 16-ій хвилині (гол забив Бралсавський), ще у першому таймі волиняни відігралися та вийшли вперед, а наприкінці другого Лучка забив у ворота “Ниви” третій мяч.

Сьогодні, 6 вересня, вінницька «Нива» грала стартовий тур чемпіонату України з футболу друга ліга, група «А»). Наш колектив боровся у Луцьку проти місцевої «Волині-2». Нивівці провели поєдинок в такому складі: Карабін (в), Борячук, Попов, Костюк, Сербул (Дробатий), Калітов, Брижчук (к), Громок, Пастушенко (Івашків), Подкуйко (Зугравий), Браславський. Наприкінці матчу на лаві запасних залишався тільки воротар Іван Музичка.

Як йдеться в описі зустрічі на фейсбук-сторінці “Ниви”, “на 10-й хвилині господарі поля зусиллями Богомаза завели м’яча у сітку воріт, але гол було не зараховано через офсайд.

А вже на 16-й хвилині нивівець Ярослав Браславський чудово використав помилку оборонців «Волині-2», вийшов на ударну позицію в центральній зоні та з середньої відстані відкрив рахунок.  Через кілька хвилин Браславський вицілював ворота із аналогічної позиції, але голкіпер Арсеній Коркодим був на місці і перевів м’яча на кутовий.

На жаль, розвинути успіх нивівцям не вдалося. Навпаки, в середині тайму їх чекав «холодний душ». Спочатку на 21-й хвилині захисник Максим Войтіховський, який напередодні грав за основну «Волинь», в упор розстріляв Івана Карабіна. А на 32-й хвилині Назарій Богомаз із другої спроби також переграв нашого голкіпера. 2:1. На жаль, в обох цих епізодах оборонці «Ниви» виглядали статистами.

На 77-й хвилині Лучка провів третій м’яч і поховав практично всі надії нивіців на позитивний результат. Навіть більше, волиняни мали ще кілька гольових шансів і могли довести рахунок до розгромного. Наприклад, в одному випадку вони втрьох вибігали на Івана Карабіна, але примудрилися влізти в офсайд”.

Після матчу головний тренер вінницької команди Олег Шумовицький зазначив, що через втрату багатьох гравців та заміну їх молодими футболістами, нові гравці не набрали достатньо ігрової практики.

– Є проблеми в нас в лінії оборони, будемо за можливості їх вирішувати, тим паче в нас багато травмованих. Намагємося вводити в колектив молодь, потихеньку будемо входити в чемпіонат, на це все потрібен час.  Футбол з того і складається: хто забиває, той виграє, хто не забиває – той програє.

Наступну гру другого туру «Нива» проведе вдома проти «Оболоні-2» (Київ).