Вінницька “Нива” перемогла київський “АФСК” з рахунком 4:0

11:53
Автор: В'ячеслав Луцков

Вінницька “Нива” в рамках восьмого туру чемпіонату України з футболу (Друга ліга) перемогла столичний АФСК (Київ) з рахунком 4:0.

Про це повідомляється на сайті ФК “Нива”.

Зазначається, що наша команда домінувала протягом практичного всього поєдинку. Так, на 18-й хвилині після розіграшу ауту рахунок відкрив граючий президент Артур Загорулько. На 31-й хвилині його подвоїв Віктор Георгієв, забивши з позиції, трохи ближчої лінії карного майданчика.

За дві хвилини до перерви “Нива” отримала право на 11-метровий. Артур Загорулько реалізував удар – 3:0.

Вказується, що в другому таймі «Нива» мала багато гарних нагод, аби збільшити свою перевагу, але реалізувала лише один шанс. Четвертий гол на 54-й хвилині забив Артур Загорулько, вийшовши сам-на-сам із голкіпером Максимом Примаченком.