Вінницька міськрада підписала Меморандум про співпрацю з благодійним фондом «Слов’янське серце»

15:37
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

Вінницька міська рада вчора, 9 лютого, підписала Меморандум про співпрацю з благодійним фондом «Слов’янське серце».

Як ідеться на сайті ВМР, представники муніципалітету та благодійного фонду домовились про спільну діяльність у сферах протидії насильству, допомогти дітям та підтримки сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Заступниця міського голови Галина Якубович зазначила:

– Позаяк благодійний фонд не лише організовує різні активності для дітей та підлітків, а також здійснює соціальний супровід сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах – важливо налагодити добру комунікацію між соціальними службами міста та представниками “Слов’янського серця”. Разом ми зможемо надати більш обширну підтримку та допомогти сім’ям вирішити їхні проблемні питання.

На підписанні меморандуму Вінницьку міську раду представляли заступниця міського голови Галина Якубович, директорка департаменту соціальної політики Валентина Войткова, директорка Вінницького міського центру соціальних служб Наталія Добровольська та начальниця відділу правового, соціального забезпечення та експертиз департаменту правової політики та якості Ольга Дзигун. Від благодійного фонду «Слов’янське серце» були супервайзерка «Простору, дружнього до дітей» Яна Любімцева та супервайзерка центру соціального супроводу Діна Заруцька.

Основними напрямами співробітництва є:

– побудова системи ефективного реагування на факти домашнього насильства та насильства за ознакою статі, запобігання таким випадкам;
– надання допомоги дітям, позбавленим батьківського піклування
– надання допомоги малозабезпеченим особам
– сприяння доступові всіх верств населення, особливо дітям-сиротам та дітям з малозабезпечених сімей, до культурних цінностей та художньої творчості;
– проведення спільних освітніх та навчальних заходів

Благодійний фонд «Слов’янське серце» реалізує у Вінниці проєкт, який має два напрями. Один з них – громадський центр «Простір, дружній до дітей», який знаходиться за адресою вул. Григоренка, 69, номер телефону 068 719 26 07. Усі послуги є безкоштовними. Слідкувати за анонсами подій можна на їхній сторінці – https://t.me/Vinnutsa_prostir_druzhniy_dit.

Зазначено, що у просторі є все необхідне, техніка, мультимедійні засоби, розвивальні ігри. На локації діють театральна студія «Імпровізація», клуб англійської мови для дошкільнят, розвивальні ігри для дітей від 0 до 18 років, дитяча майстерня з образотворчого мистецтва, настільні ігри та багато іншого.

Другий напрям роботи благодійного фонду «Слов’янське серце» – центр соціального супроводу. Його завдання – допомога людям, які опинилися в складних життєвих обставинах, де незадоволені базові потреби дитини або дитиною стала свідком/постраждалою від домашнього насильства. Сім’ї такої дитини беруть на соціальний супровід та допомагають їй.

Фотоколаж – ВМР

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.