Вінницька міськрада передала 4 тонни борошна “Солодкій мрії” для випікання хлібу для переселенців

18:33
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінницькій міській раді передали підприємству “Солодка мрія” 4 тонни борошна для випікання хлібу. Цей хліб потім безкоштовно роздають переселенцям, які наразі мешкають у приміщеннях шкіл та гуртожитках професійно-технічних навчальних закладів.

Про це йдеться на сайті Вінницької міської ради.

За словами директорки підприємства Наталії Побережної, кожного дня працівники “Солодкої мрії” виробляють по сотні хлібин, які потім розвозять в центри, де проживають переселенці. За її словами, міська рада передала борошно, інше ж: дріжджі, безпосередньо робота пекарів – це внесок компанії у перемогу.

Раніше ми вже самостійно випікали паляниці у кількості 60 шт. Тепер змінили форму хліба і маємо змогу випікати більшу кількість. Ми будемо працювати й надалі, поки не закінчиться війна. Розуміємо, що наша справа дуже важлива. У кожного свій фронт, – каже підприємиця.

За повідомленням, наразі для проживання внутрішньо переміщених осіб діє 8 гуртожитків семи закладів професійно-технічної освіти та 5 центрів на базі загальної середньої освіти. На базі цих центрів щоденно перебуває від 1 200 до 2 200 людей. 

Так, за словами директорки Вінницької початкової школи №5 міста Вінниці Наталії Кучми, в їхній школі проживають сім’ї з Херсону, Дніпра, Маріуполя та Харкова.

Дорослі та діти мають все необхідне для комфортного проживання: триразове харчування, гарячу воду, засоби гігієни, є можливість користуватись пральною машиною. “Солодка мрія” привозить постійно хліб у школу. Це суттєва допомога, бо без хліба не обходиться ні сніданок, ні обід, ні вечеря. Міська влада спрацювала так, що “Солодка мрія” стала нашим суттєвим помічником. Ми постійно співпрацюємо з департаментом освіти. У школі харчуються не тільки люди, які проживають в закладі, а ще й переселенці, які проживають на території нашого мікрорайону, – говорить Наталія Кучма.

За словами директорки департаменту освіти Оксани Яценко, ТОВ “Солодка мрія” – не єдине підприємство, яке випікає хліб для переселенців. Ще одне виробництво виготовляє 110 буханок хліба для переселенців щоденно.

Окрім того, що міська рада зробила все, щоб створити ці місця для проживання ВПО, ще з початку воєнних дій організовано триразове харчування. Ми намагаємось, щоб раціон був різноманітний і калорійний. Щоб туди входило м’ясо, риба, овочі, крупи. І, відповідно, хліб. За домовленістю заступника міського голови Андрія Очеретного з ТОВ “Солодка мрія”, вони щоденно постачають нам 100 паляниць у центри. Також є ще одне виробництво, яке дає 110 буханок хліба для переселенців. Завдячуючи “Солодкій мрії” та іншим підприємствам, які допомагають забезпечувати продуктами, ми можемо надати людям не тільки прихисток, а й безкоштовне триразове харчування, – повідомляє Оксана Яценко.

Фото – vmr.gov.ua

Читайте також: Російсько-українська війна – 13 травня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.