Вінницька міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги отримала реанімобіль від італійських партнерів

18:19
Автор: Vежа
Become a Patron!

Вінницька міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги отримала реанімобіль від італійських партнерів.

Як повідомляє Вінницька міська рада, за словами секретаря ВМР Павла Яблонського, у автомобілі є бортова електрична мережа 12/220В, яка дозволяє використовувати широкий спектр обладнання. Також авто має гідравлічний лежак, який опускається і підіймається.

Реанімобіль оснащений згідно з вимогами екстреної медичної допомоги. Тут є система забезпечення живлення, подачі медичних газів, електровідсмоктувач, засоби іммобілізації (основні засоби іммобілізації – це шини, носилки та підвіски -авт.).

Директор департаменту охорони здоров’я міськради Олександр Шиш розповів, що санітарний автомобіль здатний виконувати завдання транспортування пацієнтів в умовах місцевості змінного рельєфу чи міського трафіку. Завдяки йому медики забезпечуватимуть надання медичної допомоги під час транспортування між лікувальними закладами та на етапах медичної евакуації.

Зазначено, що автомобіль нашій громаді передали італійські партнери. З ними комунікували представники Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу, які і доставили авто до Вінниці.

– Ми маємо на меті пошук і придбання ще не одного реанімобіля в тому числі для того, щоб була можливість доставляти поранених воїнів на лікування. Адже наш пріоритет №1 – допомога військовим», – зазначає координатор гуманітарного штабу Григорій Дерун.

Фото – ВМР

Читайте також: У вінницькому ліцеї здали понад 18 літрів крові на потреби поранених військових

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.