Вінницька гідеса вирушає у тижневий піший похід для збору коштів на інклюзивний автомобіль для ветеранів

12:09
Автор: Vежа
Become a Patron!

Вінницька гідеса з хайкінгу Світлана Гордійчук вирушає у тижневий піший похід Подільським шляхом святого Якова. Її метою є популяризація туристичного маршруту Camino Podolico та збір коштів на інклюзивний автомобіль для ветеранів, які отримали протези та проходять реабілітацію.

Як повідомляють на сайті Camino Podolico, гідеса вирушає з двома супутницями. Їхня мандрівка з Вінниці до Кам’янця-Подільського стартує вранці 18 травня. Вона триватиме вісім днів. Дівчата планують проходити по 30-35 кілометрів за день пішки. Увесь час вони розповідатимуть про свій шлях на особистих сторінках в Instagram.

За мандрівкою можна стежити на інстаграм-сторінках Світлани Гордійчук (@svitlanida), Марії Дроздової (@drozdova.mariia) і Євгенії Рахматової (@_mstmustisnt_).

– Нас йде троє: я, Євгенія Рахматова, яка переїхала у Вінницю з Донеччини після 2014 року, і моя давня подруга Марія Дроздова з Києва. Наша головна ціль – благодійний збір для реабілітації військових (…) І друга наша ціль – це популяризація Camino Podolico для психологічного розвантаження людей, які постраждали від війни. Крім усього іншого ми – жінки, які чекають своїх близьких і коханих з фронту. І на своєму прикладі хочемо показати, що за допомогою такого походу можна забезпечити собі кращу емоційну стійкість і знайти рівновагу, – каже Світлана Гордійчук.

За її словами, збирати гроші будуть для Вінницького державного протезно-ортопедичного підприємства. А саме на бус з підйомною системою, який буде перевозити ветеранів на екскурсії невеликими групами до восьми людей. Саме це підприємство безкоштовно забезпечує протезуванням військовослужбовців.

Ціль збору – 400 000 гривень. Збір триватиме до кінця травня, тому що після Камʼянця-Подільського Світлана Гордійчук планує йти по продовженому маршруту Camino Podolico: Рихта – Завалля – Панівці – Окопи – Жванець.

Благодійні внески можна робити на монобанку за ЦИМ посиланням (номер картки банки: 5375 4112 1824 1755). Також всі охочі можуть приєднатися до збору, скориставшись новою функцією «Дружня банка».

Фото – сайт Camino Podolico 

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.