From Vinnytsia with love: біля Вежі замінили банер, а в парку з’явився паркан-«дубок». ФОТО

19:33
Автор: admin
Become a Patron!

Ні дня без оновлень: після Дня міста, коли у Вінниці відкрили відразу декілька знакових локацій, кураж, з яким міська влада взялася оновлювати середмістя та парки, не зникає.

Так, днями замінили банер на стіні біля Вежі Артинова: раніше тут розташовувався великий плакат, котрий сповіщав містянам та гостям міста про те, що «Вінниця – це столиця УНР».

Тепер тут повісили англомовний банер з назвою “Вінниця – історія натхнення”, який вочевидь має стати ще однією фотозоною:  на ньому – стилістичні зображення відомих міських споруд та пам’ятників, зокрема театр Садовського, Київський міст, «Книжка», будівля ОДА, Вежа Артинова та пам’ятний знак її архітектору – Григорію Артинову.

 

За кілька кілометрів – ще одне оновлення: з боку вулиці Магістратської на вході в Центральний парк зробили нові металеві ворота у формі крони дуба.

   

Нагадаємо, що відкритий на День міста  міні-парк «Вінниця в мініатюрі» вже почали пошкоджувати вандали: з ґанку копії будівлі ОДА зник «чоловічок», на копії Вежі Артинова зламали стрілки годинника, а постамент під копією вхідної арки, що в центральному парку, проламали ногою.

 

Читайте також: Комунальники захистили «Міні Вінницю» парканом та міркують над платним входом. ФОТО

Наразі навколо «Міні-Вінниці» встановлюють огорожу, яку мають завершити до завтра. А невдовзі вхід до «Вінниці в мініатюрі» взагалі може стати платним.

Фото Андрія Завертаного