“Вінниці потрібна культурна революція”: біля Вежі влаштували перформанс під музику The Chemical Brothers. ВІДЕО

16:46
Автор: Андрій Качор
Become a Patron!

Команда фестивалю Air Гоголь Fest, який стартує вже цієї п’ятниці на “Кристалі”, записала відео музичного перформансу біля металевої голови Гоголя на Європейській площі під музику культового електронного гурту The Chemical Brothers

Перформанс носить назву «Free Yourself»: ним організатори закликають гурт приїхати до Вінниці та стати учасниками фестивалю наступного року.

 – Нашому місту потрібна культурна революція. Гоголь для мене – символ того, що можливо все. Chemical Brothers у Вінниці – для мене це красива мрія, яка повністю можлива завдяки усім тим крутим людям, яких об’єднує AIR ГОГОЛЬFEST. Разом ми можемо дуже сильно змінити своє місто. Що стосується запрошення, то ми вже надіслали його і тепер чекаємо фідбек», – Богдан Богрин, режисер перформансу, один з тих, хто запускав AIR ГОГОЛЬFEST у Вінниці.

Як йдеться на офіційному сайті фестивалю, виконавцями перформансу стали учасники лабораторії танцю Антоніни Єгорової, а творцями відео – вінницькі митці Євген Горун та Нестор Підгурський. 

В описі пояснюється, що “навколо Голови перформери в масках Гоголя виконують обряд «звільнення» міста через «вільне дихання» та закликають Вінницю впустити в себе сучасне мистецтво і взяти з нього максимум, аби переосмислити ким ми є та в який час живемо. «Дихай вільно» –  кредо AIR ГОГОЛЬFEST у Вінниці”.

Нагадаємо, що Голову привезли до Вежі Артинова 5 жовтня та влаштували біля неї перформанс під музику Dakha Brakha.

За тим голову розмалювали і кілька днів вона перебувала в центрі Вінниці. Наразі інсталяцію вже перевезли на територію “Кристалу”, де відбудеться сам фестиваль.

 

 

“Також заплановане продовження перформансу – в першу ніч фестивалю з 18 на 19 жовтня на території заводу Кристал відбудеться відео-вечірка «Chemical Brothers & Gogol Sisters». Проходитиме вона на однієї з 4 нічних локацій фестивалю –  у «Вентиляційній». Це в минулому промислове приміщення, де залишились понад 2 метрові вентиляторні лопасті. У «Вентиляційні» буде електронна музика та відеопроекції протягом 2 ночей”, – ідеться в повідомленні на сайті фестивалю.

Читайте також: Понад 100 подій за три дні: повна програма “Air ГогольFest” у Вінниці

Читайте також: “Побутовий фетишизм” та “Маскування до посиніння”: у Вінниці відбувся перший мистецький “АRT-тур”. ФОТОРЕПОРТАЖ

Читайте також: На “Кристалі” показали нові локації, де востаннє відбудеться “Air ГогольFest”. ФОТО

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.