Вінничанин просить встановити засоби «гасіння» швидкості на проспекті Юності та вулиці Пирогова

11:33
Автор: Олеся Яненко
Become a Patron!

Вінничанин просить закрити парковку біля садиби Пирогова в нічний час та врегулювати рух на проспекті Юності через «нічних гонщиків». 

Автор петиції Андрій Луньов нарікає на гучних водіїв, які заважають спати мешканцям будинків на вулиці Пирогова та проспекті Юності. Зокрема Луньов просить закрити парковку біля садиби Пирогова, куди, за його словами, мешканці прилеглих територій і так часто викликають поліцію.

– Питання це підіймається до влади не перший раз […]. Люди вимушені викликати патрулі поліції щоб отримати якийсь перепочинок і тишу та встигнути заснути за цей час.[…] Невже дешевше відправляти патрулі, що є досить обмеженим ресурсом міста, на одне і те саме місце з однією і тією ж причиною по декілька разів на тиждень, може й частіше, аніж разом вирішити проблему?  При тому, що варіанти вирішення пропонувались безліч разів багатьма активними мешканцями міста і, зокрема, району вулиць Юності.

Також в петиції просять встановити засоби запобігання перевищення швидкості на Юності, додаючи що така пропозиція від мешканців району теж надходить не вперше. Автор петиції нарікає, що на іншій вулиці Вінниці такі заходи безпеки існують, а на Юності – ні.

– В черговій відписці на моє питання чи не можна встановити засоби запобігання перевищення швидкості по вулиці мені написали що буцім у відповідності з якимось там ДСТУ такої можливості немає, так як це магістральна вулиця. Чим ця магістральна вулиця (проспект Юності) принципово відрізняється від вулиці Зодчих, що у мікрорайоні Поділля? Чому по вулиці зодчих можна було встановити “лежачі поліцейські” мінімум на трьох ділянках вулиці, а по проспекту Юності це неможливо?

На мапі проблемної ділянки дороги чоловік залишив позначки, де можна розташувати засоби «гасіння» швидкості.

Нагадаємо, що вінницьким автогонщикам тимчасово дозволили займатися дріфтом на стадіоні на Зулінського, а саме влаштовувати там спортивні тренування та змагання, в першу чергу, з дріфтингу та автослалому.

Читайте також: “Агенція просторового розвитку” продемонструвала тестове рішення для площі Гагаріна у Вінниці. ГРАФІКА

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.