Вінничанин пропонує створити у Вінниці еко-мурал для очищення повітря. ПЕТИЦІЯ

10:34
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

Вінничанин у петиції пропонує створити у місці еко-мурали за допомогою фотокаталітичної фарби. На його думку, це допоможе очищувати повітря в місті.

Як зазначає автор петиції, Олександр Стасишен, такий мурал вже є, до прикладу, в Будапешті.

– З кожним роком якість повітря в м. Вінниця погіршується, тому пропоную створити у м. Вінниця екологічні мурали для очищення повітря в місті. Повітря стане набагато чистим і не потребує великих коштів для створення такого мурала (зазначимо, що фотокаталітична фарба все ж коштує на декілька порядків дорожче, ніж звичайна фарба – авт.). Також мурали в м. Вінниця дуже популярні, – зазначає автор.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Neopaint Works (@neopaintworks)

Як повідомляє euronews, нещодавно “у Будапешті на стінах будинків з’явилися незвичайні екологічно чисті графіті, які поглинають смог.
Вони намальовані спеціальною фотокаталітичною фарбою. В її складі унікальні пігменти. Під впливом сонячного світла вони активізуються і поглинають шкідливі речовини в повітрі, перетворюючи їх в нешкідливі нітрати”.

Наразі петиція набрала 21 підпис з 350 необхідних. Підтримати петицію можна ще протягом 13 днів – до 29 липня 2021 року. Проголосувати за петицію можна ТУТ.

Фото – neopaintworks