Вінничанин Олексій Денисюк здобув “бронзу” на Паралімпіаді-2020 у Токіо

14:18
Автор: Vежа
Become a Patron!

Стрілок з Вінниці Олексій Денисюк здобув “бронзу” на Паралімпіаді-2020 у Токіо. Це 78 медаль для України.

На “Суспільному” повідомили, що спортсмен став володарем нагороди у мікстстрільбі з пістолета на дистанції 25 метрів.

Особливістю змагань у мікстстрільбі на Паралімпіаді є те, що у кваліфікації та фіналі змагаються один з одним чоловіки та жінки. У фінал відібралися сім стрілків та одна стрілкиня, причому нею стала ще одна українка Ірина Ляху. Ляху припинила виступи у фіналі першою на відміну від Денисюка. Він продовжував змагання, причому тривалий час навіть боровся за “срібло” з поляком Шимоном Совінські. Ключовою у боротьбі за “срібло” стала дев’ята серія пострілів. Совінські отримав за неї три очки, а Денисюк два. І хоча за загальною кількістю очок вони зрівнялися, за підсумками перестрілки сильнішим виявився саме поляк, – йдеться у повідомленні.

Таким чином, Денисюк закінчив виступи третім, а чемпіоном у цій дисципліні став китаєць Хуан Сін. Причому зазначається, що “золото” стрілок здобув з паралімпійським рекордом.

Графіка – olympics.com/tokyo-2020

Стрільба. Пістолет, 25 метрів:
1. Хуан Сін (Китай) 27 очок,
2. Шимон Совінські (Польща) 21 очко,
3. Олексій Денисюк (Україна) 20 очок,

8. Ірина Ляху (Україна) 3 очки.

Зазначається, що це третя медаль України у дев’ятий змагальний день Паралімпіади-2020. Перед цим два “золота” здобули українці у легкій атлетиці.

Олексій Денисюк – Заслужений майстер спорту України, член національної збірної команди України зі стрільби кульової серед спортсменів з  ураженням опорно-рухового апарат (УОРА). Виступає у класі SH1. Це вже друга Паралімпіада у його кар’єрі. У 2016 році Олексій виграв бронзову медаль у мікстстрільбі на дистанції 50 метрів. Проте у стрільбі з пістолета на 25 метрів українець став п’ятим у Ріо-де-Жанейро. Також Олексій Денисюк – чотириразовий чемпіон світу та рекордсмен світу, багаторазовий переможець Кубків світу. Його тренер – Денис Мустафаєв.