Вінничанин Антон Комаровський виборов «золото» на Всесвітніх іграх серед людей із порушенням інтелектуального розвитку

18:22
Автор: Vежа
Become a Patron!

Вінничанин Антон Комаровський виборов «золото» у легкій атлетиці на Всесвітніх іграх серед людей із порушенням інтелектуального розвитку – Virtus Global Games 2023.

Як повідомляє Вінницька міська рада, переможною для легкоатлета стала дистанція у 3000 метрів, де із часом 09:47.29 хвилин він на 18 секунд обійшов найближчого суперника – британця.

Хлопчик займається в КЗ «Вінницький регіональний центр з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт». Його наставниками є тренери з легкої атлетики Вінницької СДЮСШОР Алла Гарницька та Олег Пригорницький.

Цю медаль присвячую своїй сім’ї, своїм тренерам, друзям! А також цією перемогою завдячую Збройним силам України та Богу! Дякую ЗСУ за ваш оберіг! Дякую тренерам за результат, а команді за підтримку! Це не тільки моя перемога, а й наша й ваша! Україна понад усе! Слава Україні! – каже спортсмен.

Зазначено, що цього року у цих змаганнях взяли участь 18 українців. Вони змагалися у двох видах спорту: легкій атлетиці та настільному тенісі.

Virtus Global Games, або INAS Global Games вперше відбулися 2004 року у шведському Болльнесі, цьогоріч – це вже шості за рахунком змагання. Турнір проходив у французькому Віші. Медалі розіграли в 13 видах спорту: легкій атлетиці, плаванні, академічному веслуванні, велоспорті, кінному спорті, баскетболі, футзалі, гандболі, дзюдо, карате, тхеквондо, тенісі та настільному тенісі.

Фото – ВМР

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.